Oyunculuk Showreel “Rümeysa Sarıarslan”

Oyunculuk Showreel “Rümeysa Sarıarslan”

9 Temmuz 2018 0 Yazar: rumeysa sariarslan
Oyunculuk Showreel “Rümeysa Sarıarslan” Son olarak İstanbul Drama Sanat Akademisi Dizi Reklam Sinema Oyunculuğu’nu bitiren Rümeysa Sarıarslan’ın 2018 Showreel’ı.   Buraya tıklayarak kanalıma ücretsiz Abone olmayı unutmayın:) BENİ İNSTAGRAMDAN TAKİP EDİN /byzisyem Bu kanalda günlük hayatımızdan ve içine düştüğümüz komik gerçeklerden ilham alarak, eğlenceli ve renkli içerikler paylaşacağım. Konular, kendi yazdığım metinlerle oyunculuk ve oyunlaştırma üzerine olacak. Umarım eğlenceli ve ilginç bir macera olur. İyi seyirler diliyorum, Umarım beğenirsiniz. Eğlenceli video kanalım için tıklayın Başka bir eğlenceli video için tıklayınız. *** YAZAR HAKKINDA Hayatımızın çoğunu bir sis perdesi ardından yaşıyoruz. Kişisel aydınlanmamızı yaşayacak kadar şanslı ve gelişime açık biriysek, hayatın daha gerçek bir versiyonunu keşfediyoruz. İşte bu gerçeklik daha ne kadar öteye ulaşabilir! Bu konu hakkında  meraklanıyorum. Bu merakı birlikte paylaşalım, keşfedelim ve en güzelini, en iyiyi deneyimleyelim! Bu amaçla yola çıktım ve kendi gerçeğim hakkında yeni şeyler keşfettim. Yazarlık, oyunculuk olmadan var olamayacağımı fark ettim. Şimdi kendimi bildim bileli yaptığım gibi hayatımın büyük çoğunluğunu yazarak, kendi yazdıklarımı kamera karşısında oynayarak geçiriyorum. Sizi de macerama ortak olmaya beklerim!
Bursa’nın Gemlik İlçesinde 1987 yılı 1 Aralık tarihinde dünyaya geldi. 2004 yılında İstanbul’a yerleşti. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunudur. Bir süre şehir plancısı ve gayrimenkul değerleme uzmanı olarak çalıştı. Kamu sektöründe ve özel sektörde iş deneyimleri oldu. Daha sonra oyunculuk eğitimleri alarak sanata olan ilgisini profesyonel hayatına geçirmeye karar verdi. Halen oyunculuk alanında çalışmalarını sürdürmektedir. 
Lise yıllarında, şiir ve hikaye performanslarıyla, özel günlerde sunuculuğuyla hep sahnedeydi. İlk tiyatro eğitimini tiyatro kulübü aracılığıyla bu yıllarda aldı. Üniversite yıllarında ise tiyatro kulübü ile eğitim almaya devam etti ve sahnelenen 2 oyunda yer aldı. Öğrencilik yıllarında televizyon dizilerinde yardımcı oyunculuk deneyimleri oldu. 2016 yılında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Temel Oyunculuk eğitimini tamamladı. Daha sonra 2018 yılında İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde Ayla Algan önderliğinde Kamera Önü Oyunculuğu eğitimi aldı. Söz, Gülperi, Jet Sosyete gibi çeşitli dizilerde yer aldı. Korku Takvimi İsimli filmde Ebru Karakterine hayat verdi. Yemin isimli televizyon dizisinde Hacer karakterine hayat verdi. İmdb sayfası için tıklayınız.