Komşuluk ( Eğlence ve Oyunlaştırma )

Komşuluk ( Eğlence ve Oyunlaştırma )

20 Haziran 2018 0 Yazar: rumeysa sariarslan

Komşuluk, Komşuculuk konulu Yeni videom yayınlandı!

Merhaba Komşuluk, Komşuculuk konulu Yeni videom yayınlandı!

İyi seyirler diliyorum,

Kanalımda, günlük hayatımızdan ve içine düştüğümüz komik gerçeklerden ilham alarak, eğlenceli ve renkli içerikler paylaşıyorum.

Konular, kendi yazdığım metinlerle oyunculuk ve oyunlaştırma üzerine olacak. Umarım eğlenceli ve ilginç bir macera olur.

Eğlenceli video kanalım için tıklayın

Ah ah nerede o eski komşular,

Şurada ölsem kimsenin haberi olmaz!

Bak görüyor musun, taşındık, bir hayırlı olsuna bile kimse gelmedi.

Gibi ifadelerde gizli nostalji akımının komşulara uyarlanan feveran biçimi!

Komşuluk !

YAZAR HAKKINDA

Hayatımızın çoğunu bir sis perdesi ardından yaşıyoruz. Kişisel aydınlanmamızı yaşayacak kadar şanslı ve gelişime açık biriysek, hayatın daha gerçek bir versiyonunu keşfediyoruz. İşte bu gerçeklik daha ne kadar öteye ulaşabilir! Bu konu hakkında  meraklanıyorum. Bu merakı birlikte paylaşalım, keşfedelim ve en güzelini, en iyiyi deneyimleyelim!

Bu amaçla yola çıktım ve kendi gerçeğim hakkında yeni şeyler keşfettim. Yazarlık, oyunculuk olmadan var olamayacağımı fark ettim. Şimdi kendimi bildim bileli yaptığım gibi hayatımın büyük çoğunluğunu yazarak, kendi yazdıklarımı kamera karşısında oynayarak geçiriyorum. Sizi de macerama ortak olmaya beklerim!

Bursa’nın Gemlik İlçesinde 1987 yılı 1 Aralık tarihinde dünyaya geldi. 2004 yılında İstanbul’a yerleşti. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunudur. Bir süre şehir plancısı ve gayrimenkul değerleme uzmanı olarak çalıştı. Kamu sektöründe ve özel sektörde iş deneyimleri oldu. Daha sonra oyunculuk eğitimleri alarak sanata olan ilgisini profesyonel hayatına geçirmeye karar verdi. Halen oyunculuk alanında çalışmalarını sürdürmektedir. 

Lise yıllarında, şiir ve hikaye performanslarıyla, özel günlerde sunuculuğuyla hep sahnedeydi. İlk tiyatro eğitimini tiyatro kulübü aracılığıyla bu yıllarda aldı. Üniversite yıllarında ise tiyatro kulübü ile eğitim almaya devam etti ve sahnelenen 2 oyunda yer aldı. Öğrencilik yıllarında televizyon dizilerinde yardımcı oyunculuk deneyimleri oldu. 2016 yılında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Temel Oyunculuk eğitimini tamamladı. Daha sonra 2018 yılında İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde Ayla Algan önderliğinde Kamera Önü Oyunculuğu eğitimi aldı. Söz, Gülperi, Jet Sosyete gibi çeşitli dizilerde yer aldı. Korku Takvimi İsimli filmde Ebru Karakterine hayat verdi. Yemin isimli televizyon dizisinde Hacer karakterine hayat verdi. İmdb sayfası için tıklayınız.